Compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Geen rij bij de verhuurbalie
- Bezorging op een locatie naar keuze
- Snel ophalen, eenvoudig inleveren
- Gran Canaria Airport (LPA)
- El Hierro Airport (VDE)
- Fuerteventura Airport (FUE)
- La Gomera Airport (GMZ)
- La Palma Airport (SPC)
- Lanzarote Airport (ACE)
- Tenerife (Bezorging)
- Tenerife South Airport (TFS)
- Tenerife North Airport (TFN)
- Costa Adeje, Tenerife
- Playa de las Américas, Tenerife
- Los Cristianos, Tenerife
- Playa Paraíso, Tenerife
- Los Gigantes, Tenerife
- Puerto de Santiago, Tenerife
- Golf del Sur, Tenerife
- El Médano, Tenerife
- Adeje, Tenerife
- Arona, Tenerife
- Puerto de la Cruz, Tenerife
- Gran Canaria Airport (LPA)
- El Hierro Airport (VDE)
- Fuerteventura Airport (FUE)
- La Gomera Airport (GMZ)
- La Palma Airport (SPC)
- Lanzarote Airport (ACE)
- Tenerife (Bezorging)
- Tenerife South Airport (TFS)
- Tenerife North Airport (TFN)
- Costa Adeje, Tenerife
- Playa de las Américas, Tenerife
- Los Cristianos, Tenerife
- Playa Paraíso, Tenerife
- Los Gigantes, Tenerife
- Puerto de Santiago, Tenerife
- Golf del Sur, Tenerife
- El Médano, Tenerife
- Adeje, Tenerife
- Arona, Tenerife
- Puerto de la Cruz, Tenerife
5 auto's beschikbaar
Audi A1
Volkswagen Golf
Volkswagen Polo
Skoda Fabia
Audi A3
Goed om te weten over compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
Compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA) vanaf € 26,38 per dag. Populaire modellen zijn Audi A1, Volkswagen Polo, Volkswagen Golf. Geen creditcard nodig op 4 van 5 auto's.
| Beschikbare auto's | 5 |
|---|---|
| Beste prijs | vanaf € 26,38/dag |
| De helft van de auto's kost tot | € 32,81/dag |
| Auto's met automaat | vanaf € 32,81/dag |
| Handgeschakelde auto's | vanaf € 26,38/dag |
| Zitplaatsen | 5 |
| Populaire modellen | Audi A1, Volkswagen Polo, Volkswagen Golf |
| Borg | vanaf € 300 |
Modellen: compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
| Model | Transmissie | Zitplaatsen | Vanaf | Auto's |
|---|---|---|---|---|
| Audi A1 | Handgeschakeld | 5 | € 26,38/dag | 1 |
| Volkswagen Golf | Handgeschakeld | 5 | € 28,53/dag | 1 |
| Volkswagen Polo | Automaat | 5 | € 32,81/dag | 1 |
| Skoda Fabia | Automaat | 5 | € 32,81/dag | 1 |
| Audi A3 | Handgeschakeld | 5 | € 37,67/dag | 1 |
Prijzen voor compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA) per maand
De goedkoopste maand is mei, vanaf € 19 per dag. De duurste is november, vanaf € 29.
| Nov. | € 29 |
|---|---|
| Dec. | € 25 |
| Jan. | € 24 |
| Feb. | € 24 |
| Mrt. | € 24 |
| Mei | € 19 |
| Jun. | € 19 |
| Jul. | € 24 |
| Aug. | € 24 |
| Sep. | € 23 |
| Okt. | € 24 |
Veelgestelde vragen over compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
Wat kost compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA) vanaf € 26,38 per dag voor 2 tot 9 december 2026. Een huur van 7 dagen begint vanaf € 184,68.
Hoeveel auto's zijn er voor compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Er zijn 5 auto's beschikbaar bij Gran Canaria Airport (LPA) voor 2 tot 9 december 2026.
Welke modellen kan ik huren bij compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Bijvoorbeeld: Audi A1, Volkswagen Polo, Volkswagen Golf, Audi A3, Skoda Fabia.
Wat kost een automaat bij compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Met automaat beginnen de prijzen bij € 32,81 per dag. Met handgeschakeld bij € 26,38 per dag voor 2 tot 9 december 2026.
Is er een borg bij compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Ja. De borg begint vanaf € 300. Het bedrag voor elke auto staat er vóór je betaalt.
Heb ik een creditcard nodig voor compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Geen creditcard nodig op 4 van 5 auto's. Je kunt de borg betalen met: creditcard, debetkaart.
Hoe oud moet ik zijn voor compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
De meest voorkomende minimumleeftijd is 23. De minimumleeftijd voor elke auto staat er vóór je boekt.
Is de kilometerstand onbeperkt bij compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Ja, elke auto heeft een onbeperkte kilometerstand.
Welke maand is het goedkoopst voor compacte auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)?
Mei, vanaf € 19 per dag voor een huur van 7 dagen. De duurste is november, vanaf € 29. Prijzen vermeld op 23 oktober 2026.
Meer opties voor auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
Populaire compacte auto's bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Renault Megane huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Hyundai i10 huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Volkswagen Golf huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Volkswagen Polo huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Hyundai i20 huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Smart Fortwo huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Audi A1 huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Toyota Yaris huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Skoda Fabia huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Fiat Panda huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Smart Forfour huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Audi A3 huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
Andere autotypes te huur bij Gran Canaria Airport (LPA)
- 7-persoons auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- 9-persoons auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- SUV auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Luxe auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- 6-persoons auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- 8-persoons auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Crossover auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Cabriolet auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Bus auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Economy auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Minivan auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)
- Bestelbus auto huren bij Gran Canaria Airport (LPA)